TopSolid'Eğitim

TopSolid'Eğitim

TopSolid çözümleri; öğrenciler, teknik adamlar ve müşterilerimiz tarafından tüm Fransa ve diğer ülkelerde yeniden keşfediliyor.

Endüstriyel kullanıcılar tarafından kullanılan yazılımlar, eğitim kurumları için çok daha cazip hale getirdik. 

Böylece öğretmenler ve öğrenciler okul harici zamanlarda kendilerini geliştirmek için ve kendi ürünleri üzerine çalışmak için fırsat bulurlar. 

TopSolid %100 Fransız ürünüdür. 

Daha fazla bilgi için aşağıdaki e-posta adresine posta gönderebilirsiniz. 

info@topsolid.com.tr

Fetih Mah. Libadiye Cad. Tahralı Sk.

Tahralı Sit.Kavakyeli İş Merkezi A7 Blok K.2 No:6

Ataşehir-İSTANBUL

Telefon : +90 (216) 470 06 80
Faks : +90 (216) 470 06 80

TopSolid'Design

Yazılımlar yaratılığınızı engellemesin. Tasarım ve ön boyutlandırma faaliyetleri için TopSolid kullanın

Tam entegre CAD çözümü: 3D/PDM dizayn, kinetik, statik, dynamik (link MATLAB), materyal dayanımı, reology (Cadmould), Parça listesini çizme, teknik montaj çizimleri.

TopSolid  size bir klavuz ve yardımcı olacaktır, teknik kurallar ve toleranlars içersinde özgün tasarım çalışmaları yapabilirsiniz. 

Egzersiz: Her montaj sayfasında ki bir vida komponenti kendi deliğini deler ve parça üzerinde açılması gereken klavuz çalışmasını entegre olarak yapar. Çap ve boy uzunlukları entegrasyondan otomatik olarak almaktadır. 

TopSolid'Cam

TopSolid CAD/CAM,  sektörün önde gelen Kobi ve büyük işletmelerinin mekanik grupları için ayrıcalıklı bir çözümdür. 

TopSolid’DesignPro/Eğitim yazılımı dışarıdan gelen datalarda ki tolerans değerlerini, üzerinde değişiklik yapmasını, simülasyonlarını , çarpma testlerini uygulayan programdır..

TopSolid’Cam ise CAD departmanından gelen 3D çalışmaları istenilen toleranslar arasında işleyen entegre yazılımıdır. Sadece bir kaç tıklama sonucunda kütük ve stok oluşturabilir, istenilen değerlerde hızlı takım yolları çıkartabilirsiniz. Dilerseni yüzey dilerseniz katı üzerinden CM işleme yapabilirsiniz. Tüm bu uygulamalar sonrası sadece 40 saniyede nc dosyalarınızı yaratabilirsiniz. 

TopSolid'Wood

TopSolid'Mold