TopSolid Sertifika Programı

Günümüzde sadece en nitelikle CAD/CAM yazılımları başarılı şekilde yoluna devam etmektedir. Missler Software firması, sertifaların bayileri her zaman geliştirdiğine inanmış ve her VAR programında bunu zorunlu kılmıştır. Missler Software, bu sertifika programları ile imalat sektöründe her zaman ön planda olmaktadır. 

CAD/CAM yeterliliğinizi ölçün.

Missler Software VAR programlarındaki sertifikalar:

CAD
Mold & Die
Machining
Wood

VAR programları; bayilerin yeterliliğinin ölçülmesi için her yıl 4 adet sertifika programına girilmesi zorunlu kılar. Değerlendirilen yeterlilikler; teknik bilgi birikimi, satış ve pazarlama becerileri ve sektörel deneyimleri içerir.

Son kullanıcı için avantajları

TopSolid Sertifika programı sayesinde; son kullanıcının spesifik bir endüstri alanında sertifikalı profesyonel bayiler ile çalışmasını onaylanmış olur. TopSolid VAR mümkün olan en yüksek kalitede gerekli becerileri, eğitim ve yetenekleri sağlamış olur.

VAR Avantajları

TopSolid Sertifikasyon programı; TopSolid müşterileri için Makina, Mobilya ve Kalıp sektörleri için gerekli beceri ve eğitimlerin edinilmesini sağlar. TopSolid Sertifika Programları hakkında daha fazla bilgi almak için international@topsolid.com