Medikal

Medikal

Medikal parça üreticileri için en iyi çözüm

Medikal endüstrisi 20 yılı aşkın süredir TopSolid kullanmaktadır. Her türlü protezden medikal ekipmanların üretimine kadar hassas ve etkil imalat TopSolid ile yapılır.  5 eksen ve MillTurn gibi kompleks CNC lerde TopSolid hazır post prosesörleri ile müşterilerine hizmet eder. TopSolid, modern CAM stratejileri ile sektörde kullanılan pahalı CNC ve hammaddelerin güvenle ve hassasiyetle imalatında kusursuz bir çözüm olarak tercih edilmektedir.

Avantajlar

Ölçümden, imalata güvenilir ve hassas üretim : TopSolid 'in uygulaması

TopSolid; tek bir parçanın ve/veya büyük montaj parçalarının imalatında, sektörün yüksek güvenlik ve hassas üretim taleplerini en iyi şeklide karşılar. Kompleks parçalar ve işleme stratejileri için kullanıcılarına mükemmelliği sunar. 

Üretim sadece bir parça ile sınırlı değildir

Özellikle çok eksenli tezgahlarda güvenlik en üst seviyede önemlidir. TopSolid tezgah üzerinde işleme esnasında fikstür, aparat ve diğer çevresel etkenlerin de çarpma kontrollerini dikkate alarak tam güvenlik sağlar. Böylece CNC tezgahlarınız güvenli çalışır. Sektörün talepleri daha hızlı ve güvenli yerine getirilmiş olur. Tüm CNC tezgahlar ile kusursuz uyumlu çalışan post-prosesörler ve önce belirtilen diğer hususlar sayesinde TopSolid sektörün lider oyuncularının başında gelmektedir.

Bütçe kısıtlamaları şimdi bu sektörü de etkileyecek

Diğer sektörlerde de olduğu gibi medikal sektörü de fiyatların ciddi düşmesi ile karşı karşıya kalmaktadır. Firmalar kompleks CNC tezgahlarını daha rekabetçi ortam içinde çalıştırmak için uygun çözümler bulmak zorundalar.  TopSolid; firmaların ihtiyacı olan tüm bu şartları kendi bünyesinde sağlamaktadır.

CAD

TopSolid'Design

Daha Fazlası için :TopSolid'Design

CAM

TopSolid'Cam

Daha Fazlası için :TopSolid'Cam

Başarı Hikayeleri