Enerji

Enerji

Yerli enerji kaynakları geliştirmede son teknoloji çözümü

Enerji piyasası, mevzuata ilişkin teslim sürelerine ilişkin bazı zorluklarla karşı karşıyadır.TopSolid, tam entegre yönetim sistemi ve benzersiz tasarım araçları sayesinde bu zorlukları nasıl açtığını görebilirsiniz.

Avantajlar

Know-how ve gelişimin birleşimi

Parça boyutu ve geniş alanlar göz önüne alındığında pahalı maliyetlerin olduğu gerçektir. Bu parçaların işleme özellikleri doğaçlama sürdürülmesine izin verilmez. TopSolid size üstün mühendislik hesaplamaları, pratik kullanımlı ancak güçlü simülasyonları ile en iyi üretim şeklini belirlemek için yol gösterir.

Kesme için harcanan zamana ince ayar

Makinaya özel hazırlanan post processorler sayesinde kullanıcının müdahalesine izin verilmez, hatalardan kaynaklanacak zaman kayıpları ortadan kaldırılır. Makinaların tüm aparat ve fikstürleri zaman hesaplaması kısmına dahil edilir.

Optimum işleme stratejileri

Kullanıcılar kendi işleme starejilerini kütüphane olarak oluşturup standart hale getirebilir ve benzerlik taşıyan işlemelerde bu sistem tam otomatik olarak hiç bir operasyon tanımlamanıza gerek kalmadan işleme yöntemini uygular. 

Tam entegre ve güvenli PDM ile dosya yönetimi

TopSolid, PDM dosya yönetiminde oluşturdukları data üzerinde kolay revizyon yapabilir, istediği zaman dosyayı arama butonu ile kolayca bulabilir, aynı proje üzerinde birden fazla kişinin çalışmasına izin vererek tasarım sürecinin zamanını azaltır ve kullanıcılar arasında iletişim kurarak takibi kolaylaştırır.

CAD

TopSolid'Design

Daha Fazlası için :TopSolid'Design

CAM

TopSolid'Cam

Daha Fazlası için :TopSolid'Cam

BAŞARI ÖYKÜLERİ

Liebherr improved its productivity with TopSolid'Cam

Daha bilgiLiebherr improved its productivity with TopSolid'Cam

Programming times halved for Preinfalk thanks to TopSolid’Cam

Daha bilgiProgramming times halved for Preinfalk thanks to TopSolid’Cam